Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

українська/ русский

ВОПРОСЫ И ОТВЕТЫ

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

Часті запитання

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

Навіщо мені додаткові вітаміни та мінерали?

Кожна жива клітина постійно потребує вітамінів і мінералів, щоб працювати нормально, продукуючи достатню кількість енергії для здоров’я всього організму.

В ідеалі повноцінне і збалансоване харчування має вдовольняти загальну потребу людини в цих речовинах. Однак отримання достатньої кількості поживних речовин з їжі може становити проблему, а лікарі, попри наявність певних симптомів, часто не можуть встановити дефіциту вітамінів чи мінералів.

Як правило, людина відчуває брак енергії двох видів: фізичної, що проявляється підвищеною втомою, слабкістю, втратою апетиту, підвищеною сприйнятливістю до інфекцій; та психічної, що проявляється дратівливістю, невдоволеністю, апатією.

У такому випадку рекомендується вживати Віта-Супрадин®, який звільняє власну енергію організму за рахунок усунення прихованого дефіциту вітамінів та мінералів.

Чи є шоколад і кава кращими енергетичними засобами, ніж Віта-Супрадин®?

Багато людей покладаються на стимулятори, такі як кофеїн або шоколад, хоча таке рішення проблеми є нетривалим і виснажує енергетичні ресурси організму ще більше. Оптимальна формула вітамінів і мінералів у Віта-Супрадині® допоможе Вам скористатися природними енергетичними можливостями організму, які реалізуються під час його повноцінної роботи.

Чи можу я вживати Віта-Супрадин® щодня?

Так, усі продукти під маркою Віта-Супрадин® можна приймати щодня протягом усього року. Рекомендуємо Вам приймати один із комплексів щодня протягом принаймні 60 днів. Віта-Супрадин® не повинен заміняти здорового харчування, однак може використовуватися для збалансування харчової цінності раціону.

З урахуванням різних факторів, що впливають на вітамінний статус організму, полівітаміни, на відміну від болезаспокійливих засобів, не можуть спричинити негайного впливу на організм. Для досягнення оптимального рівня вітамінів в організмі Ви повинні регулярно приймати полівітаміни протягом тривалого періоду. Точна кількість днів, необхідна для досягнення цього рівня, залежить від Вашого віку та інших унікальних факторів.

У який час доби слід приймати Віта-Супрадин®?

Ви можете приймати Віта-Супрадин® у будь-який час. Проте, щоб належно підготуватися до Вашої денної активності, ми радимо Вам регулярно приймати Віта-Супрадин® вранці. Це слід робити під час їжі або після неї для досягнення найкращого засвоєння складових Віта-Супрадину®.

Що таке РДП (RDA)?

РДП (RDA) означає рекомендовану добову потребу. Це кількість вітаміну чи мінералу, якої щоденно потребує здорова людина для попередження виникнення дефіциту. Відсоток РДП(RDA), що зазвичай вказано на етикетках вітамінно-мінеральних препаратів або харчових добавок, показує, яку частину РДП(RDA) вітаміну чи мінералу Ви можете отримати від кожної її дози.

Звідки краще отримувати вітаміни: з їжі чи з харчових добавок?

Було б чудово, якби ми могли отримати всі потрібні вітаміни та мінерали, харчуючись звичайним чином. Однак із ряду причин це часто є проблематичним. Багато кому з нас бракує часу, щоб готувати здорову їжу – і це призводить до харчування напівфабрикатами або їжею з фаст-фудів, котрі не можуть містити всіх необхідних нам мінералів і вітамінів.

Ви повинні завжди намагатися покращити свій щоденний раціон, але ідея доповнити його щоденним прийомом Віта-Супрадину® буде цілком слушною. Роблячи це, Ви зможете бути впевненими, що отримуєте необхідні Вам вітаміни та мінерали в кількості, яка допоможе реалізувати енергетичний потенціал Вашого організму.

Чи може Віта-Супрадин® вживатися діабетиками?

Шипучі таблетки Віта-Супрадину® містять підсолоджувачі D-маніт, ацесульфам калію та аспартам. Таблетки Віта-Супрадину® в блістерах містять D-маніт, лактозу та полідекстрозу.

Чи може Віта-Супрадин® вживатися дітьми?

Препарат застосовують дітям старше 12 років.

Чи можу я вживати Віта-Супрадин® під час вагітності?

Вживання комплексу вітамінів і мінералів рекомендується під час вагітності. Однак, як у випадку з іншими медичними препаратами, питання вживання Супрадину® під час вагітності чи годування грудьми має вирішуватися Вашим лікарем. Зверніть увагу, що Супрадин® не слід приймати разом з іншими вітамінно-мінеральними комплексами.

Якщо Ви плануєте вагітність, вагітні або годуєте грудьми, то можете виявити бажання вживати полівітаміни з урахуванням Ваших харчових потреб у цей час.

Чи маю я турбуватися, що доза вітамінів у Віта-Супрадині® перевищує рекомендовану добову дозу ?

Ні. Деяких вітамінів у Віта-Супрадині® більше, ніж обумовлено рекомендованими добовими потребами (РДП/RDA). Але їхня кількість все одно не досягає верхньої межі безпечних доз. РДП(RDA) вітамінів, прийняті в ЄС, є орієнтовними для запобігання їхньому дефіциту, проте в деяких добавках їх міститься більше, оскільки таким чином можна досягти більшої користі для здоров’я, залишаючись у межах безпечного споживання.

Саме тому, окрім РДП(RDA), були визначені верхні безпечні межі дозування більшості вітамінів та мінералів, що дає виробникам і споживачам змогу оптимізувати свій раціон безпечно.

Чи містить Віта-Супрадин® лактозу?

Таблетки Віта-Супрадину® в блістерах містять невелику кількість лактози; шипучі таблетки Віта-Супрадину® не містять лактози.

Чи містить Віта-Супрадин® дріжджі?

Продукція під брендом Віта-Супрадин® не містить дріжджів.

Чи містить Віта-Супрадин® глютен?

Ні. Таблетки Віта-Супрадину не містять глютену та жодних компонентів пшениці, ячменю чи жита.

Чи нормально, що Віта-Супрадин® змінив колір моєї сечі?

Віта-Супрадин® містить вітамін B2(рибофлавін). Саме цей вітамін може забарвлювати Вашу сечу в яскраво-жовтий колір, оскільки вітаміни групи В розчинні у воді та виводяться з організму разом із сечею.

Чи можу я вживати Віта-Супрадин® під час годування грудьми?

Вітаміни та мінерали, що містяться в Віта-Супрадині, потрапляють у грудне молоко. Проте малоймовірно, що вони спричинять шкідливий вплив на дитину в рекомендованій дозі. Якщо у Вас виникли щонайменші сумніви або питання, ми рекомендуємо Вам порадитися з лікарем щодо прийому вітамінних добавок під час грудного вигодовування.