Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

українська/ русский

Как Супрадин® повлиял на мою жизнь

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Якщо ти сповнений ентузіазму, ти можеш звершити, що завгодно!

Генрі Форд

КОЛИ ПОТРІБЕН СУПРАДИН®?

Буває, прокидаєшся зранку, і ще не розплющивши очей, відчуваєш утому. Важко піднятися, нема сил збиратися… а ще треба вигуляти собаку, зібрати дітей до школи, заїхати на СТО, владнати справи з ЖЕКом, вибрати, нарешті, пральну машинку, бо стара вже зовсім розвалюється, відвідати ввечері батьківські збори. О-о-о, цей день буде нескінченно довгим, і хто знає, скільки кави доведеться випити, аби пройти крізь це все та успішно здати фінансовий звіт на роботі!

Звідки береться втома? Причин чимало. Можливо, ваші фізичні та психічні сили «виїдає» постійний стрес на роботі, пов’язаний з дуже важливим і терміновим проектом. Можливо, вас спіткала хвороба або доводиться доглядати за хворою близькою людиною. Можливо, вас тримає в напрузі конфлікт із кимось, заважаючи розслабитися та добре виспатися. Чи справа в навчанні: на роботі влаштували майстер-класи, курси англійської або ж ви самостійно здобуваєте другу освіту. Врешті-решт, до виснаження можуть призводити погана екологія місця, в якому ви мешкаєте чи працюєте, і просто занадто велика кількість справ, якими ви себе завантажили.

Так, тут потрібні вітаміни й мінерали, більшість з яких не виробляється в організмі людини та повинна отримуватися нами з їжею. Однак змушені вас засмутити: новітні наукові дослідження довели, що навіть максимально різноманітне та багате харчування неспроможне задовольнити денної потреби людини у вітамінах і мінералах... І негайно розрадимо вас доброю новиною: Супрадин® містить комплекс найнеобхідніших вітамінів і мінералів, завдяки яким ваш організм здатен виробляти усю потрібну йому енергію. Разом із повноцінним сном і здоровим харчуванням щоденний прийом Супрадин® подарує вам незмінно чудовий настрій і невичерпний ентузіазм!

назад